Каталог товарів
Немає в наявності

Віск для нанесення на гуму/пластик екстер’єру Dodo Juice Taint It Black, 30мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000327
  • Об'єм: 30мл
420 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Втомилися від регулярного нанесення дресінгів або начорнювачів гуми? Або ж не любите той глянцевий блиск який може з’явитись у наслідок покриття вашої гуми типовими засобами для повернення чорного кольору шин?

Taint It Black поспішає на допомогу, це віск-покриття для шин та звонішнього пластику, який неймовірно довго служить та залишає після себе натурально чорну матову поверхню.

Для використання на зовнішньому пластику (на свіжому авто, або пластику що не зазнав значиного впливу УФ випромінювання та не пошкодився) - просто нанесіть тонкий шар на ті поверхні, які ви хочете освіжити та захистити та залишіть на декілька хвилин, а після цього - розполіруйте.

Якщо пластик вже не першої свіжості, або ж має значні пошкодження внаслідок впливу зовнішнього середовища - нанесіть більш жирним шаром та залиште його на подовше, після чого знову ж - розполіруйте.

Матовий ефект буде триматися довго, адже віск заповнюватиме собою поверхню вашого пластику і не буде так швидко випарятись як типові дресінги. Можете розраховувати на 4-6 місяців стійко тримаючогося ефекту.

 

Авжеж, ви можете використовувати його на покришках, нанесіть невелику кількість засобу на поверхню та розітріть нетканою ганчіркою. І вуаля, ваші посірівші або коричнуваті покришки знову повертають свій вугільно чорний колір та відштовхують воду!
 

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень