Каталог товарів

Договір публічної оферти

Відповідно до чинного українського законодавства торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. У зв'язку з цим, інтернет-ресурс магазину http://tornador-magnum.com.ua/ є торговельним майданчиком ФОП Толстих Олена Володимирівна. Договірні відносини між покупцем та продавцем ФОП Толстих Олена Володимирівна оформляються у вигляді договору публічної оферти.

Натискання в інтернет-ресурсі на сторінці оформлення замовлення кнопки «Підтвердити» означає, що покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), згідно з чинним українським законодавством, прийняв до виконання умови договору публічної оферти, які зазначені нижче.

Договір публічної оферти є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та за невиконання умов цього договору.

Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити» на сторінці оформлення замовлення та підтвердження його покупки. У разі потреби, за бажанням покупця, договір може бути оформлений у простій письмовій формі.


Істотні умови договору публічної оферти.

1. Умовні домовленості

1.1 Умовні домовленості – це визначення, присутні у цьому договорі, є його невід'ємною частиною.

1.2 Визначення трактуються виходячи з їхньої сутності та змісту цього договору. Нижче наведено список цих термінів:

http://tornador-magnum.com.ua/ - Торговий майданчик, інтернет-магазин відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом здійснення електронної угоди.

Товар - об'єкт угоди сторін, який був обраний покупцем в інтернет-магазині http://tornador-magnum.com.ua/ та поміщений у кошик інтернет-магазину http://tornador-magnum.com.ua/.

Покупець - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним українським законодавством, яке відвідало сайт http://tornador-magnum.com.ua/, та має намір купити Товар та сплатити за одержання такого товару.

Продавець - ФОП Толстих Олена Володимирівна власник товару, що пропонується на майданчику інтернет-магазину http://tornador-magnum.com.ua/.

2. Загальні положення

2.1 Дана публічна оферта (далі – договір) визначає особливості купівлі-продажу товару на сайті http://tornador-magnum.com.ua/.

Дана оферта застосовується до будь-якого товару, що пропонується до продажу (купівлі) на сайті http://tornador-magnum.com.ua/.

2.2 Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р. № 1035 «Про обмеження постачання окремих товарів (робіт, послуг) тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або іншої території України на тимчасово окуповану територію», у період тимчасової окупації Договір не може бути укладений із суб'єктами господарювання з місцезнаходженням (місцем проживання) на тимчасово окупованій території.

2.3 Обов'язковою умовою укладання договору є беззастережне прийняття та дотримання Покупцем, що застосовуються до відносин Сторін за Договором вимог та положень, визначених такими документами як:

2.3.1 Політика конфіденційності, розміщена та/або доступна в мережі Інтернет за адресою http://tornador-magnum.com.ua/, та містить правила надання та використання персональної інформації Покупця.

2.3.2 Умови використання сайту, розміщені та/або доступні в мережі Інтернет за адресою http://tornador-magnum.com.ua/.

2.4 Документи, зазначені в п. 2.3 цієї Оферти, є невід'ємною частиною договору Оферти, та обов'язкові для Сторін.

3. Предмет договору публічної оферти

3.1 Надання Покупцю доступу до всієї необхідної інформації щодо Товару (яка підтверджує якість та безпеку його використання), представленому в рамках проекту http://tornador-magnum.com.ua/.

3.2 Найменування, ціна, кількість Товару та інші необхідні умови Договору визначаються на підставі відомостей, наданих Покупцем при оформленні Замовлення.

4. Момент укладання договору

4.1 Текст цього Договору є публічною офертою та діє для всіх відвідувачів інтернет-магазину http://tornador-magnum.com.ua/, які мають намір, бажання та можливості придбати товари для дому, офісу, квартири, будь-яких інших установ Державного чи приватного характеру.

4.2 Акцепт оферти - придбання товару у порядку, визначеному цим договором, за цінами, вказаними на інтернет-ресурсі http://tornador-magnum.com.ua/ та згода з умовами оплати та доставки товару.

4.3 Факт придбання Товару є беззастережним прийняттям Покупцем умов цього Договору. Покупець, який скористався послугами http://tornador-magnum.com.ua/, розглядається як особа, яка вступила із Продавцем у договірні відносини.

5.Порядок оформлення замовлення

5.1 Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину з наявного.

5.2 Кожна позиція може бути представлена в замовлення у будь-якій кількості.

5.3 За відсутності товару на складі, Менеджер інтернет-магазину зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

5.4 За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

6. Порядок оплати замовлення

6.1 Післяплатою.

Оплата провадиться за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівковий розрахунок у гривнях.

6.2 Пластиковою карткою.

Будь-якої миті, Покупець може вимагати повернення перерахованих коштів, за винятком передоплати замовлених позицій товару.

6.3 Hа розрахунковий рахунок.

На вимогу покупця менеджер зобов'язаний надати рахунок на оплату Покупцю.

6.4 Готівкою в офісі.

7. Доставка товарy

7.1. Покупець отримує товар за допомогою доставки чи отримує його особисто. Порядок оплати та отримання вказаний у розділі «Доставка» та «Оплата»

7.2. При доставці товарів до інших міст України, що виконується іншими службами доставки на умовах співпраці з ТОВ «Нова Пошта» (далі Компанія-перевізник) Покупець у повному обсязі та беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів компанії «Нова Пошта», які доступні на сайті Компанії- перевізника.

7.3. Факт отримання товару та відсутність претензій до якості товару Покупець підтверджує власним розписом у видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку, Толстих Євген Володимирович гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній та оплаченій Покупцем, у комплектності відповідно до специфікації цього товару та у належному (робочому) стані та якості.

7.4 У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеною Покупцем у заявці, або відмови Покупця від отримання товару під час достав и кур'єром компанії-перевізника, товар повертається до торгового центру відвантаження. Оплата за послуги Компанії-перевізника стягується із суми, перерахованої покупцем за товар Толстих Євген Володимирович Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, надісланого на адресу [email protected] із зазначенням розрахункового рахунку, на який мають бути повернені кошти.

8. Права та обов'язки сторін

8.1 http://tornador-magnum.com.ua/ зобов'язується передати Покупцеві товар:

  • у певному місці
  • у певній кількості
  • у відповідній комплектності та в комплекті, якщо такі передбачені
  • належної якості
  • вільним від претензій третіх осіб

8.1.1 З моменту укладення цього Договору забезпечити повною мірою всі зобов'язання перед Покупцем відповідно до умов, обумовлених сукупно сайтом http://tornador-magnum.com.ua/ та цим договором.

ФОП Толстих Олена Володимирівна залишає у себе право невиконання зобов'язань у разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

8.1.2 Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця та не надавати доступу до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством, або за бажанням самого Покупця.

8.2 http://tornador-magnum.com.ua/ має право:

8.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також Тарифи (ціни) на товари та послуги в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сервері за адресою http://tornador-magnum.com.ua/.

8.2.1.1 Усі зміни набувають чинності негайно після публікації.

8.2.2 Відмовити у наданні послуг без пояснення причин.

8.2.3 Надсилати листи рекламного та інформативного характеру покупцям.

8.3 Покупець зобов'язується:

8.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитись із змістом Договору, умовами Договору та тарифами (цінами), що пропонуються Продавцем на всіх сторінках сайту http://tornador-magnum.com.ua/.

8.3.2 Для виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, та достатні для доставки Покупцю оплаченого ним товару.

9. Відмова від гарантійних зобов'язань

9.1 Продавець робить все можливе для забезпечення якісного надання послуг Покупцю. Поради та інформація, що надаються Покупцеві, не можуть розглядатися як гарантії.

9.2 Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за Договором на час дії «непереборної сили». Під «непереборною силою» розуміються надзвичайні та непереборні за цих умов обставини, що перешкоджають виконанню своїх зобов'язань сторонами за цим Договором. До них відносяться стихійні явища (землетруси, повені тощо), обставини суспільного життя (військові дії, надзвичайні положення, найбільші страйки, епідемії тощо), що забороняють заходи державних органів. Протягом цього часу сторони не мають взаємних претензій, і кожна сторона бере на себе ризик наслідків форс-мажорних обставин.

9.3 Усі суперечки та розбіжності, що виникають під час виконання сторонами зобов'язань за цим Договором, вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості їх усунення сторони мають право звернутися за судовим захистом своїх інтересів.

10. Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

11. Строк дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, що направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень