Каталог товарів

Все для чищення салону

Є у наявності
6
6
Засіб для очищення салону автомобіля POLYTOP Express Cleaner 10 л
Є у наявності
Консервант Koch Chemie для салону з тригером AllroundQuickShine 500 мл
Є у наявності
MultiInteriorCleaner універсальний очисник салону
Є у наявності
Автопарфум Magnum atmosphere 10 мл (набір 5 шт)
Є у наявності
Автопарфум Magnum atmosphere ALLURING 50 мл
Є у наявності
Автопарфум Magnum atmosphere BURN UP 50 мл
Є у наявності
Автопарфум Magnum atmosphere FLASHING 50 мл
Є у наявності
Автопарфум Magnum atmosphere IMPRESSIVE 50 мл
Є у наявності
Автопарфум Magnum atmosphere MOMENTUM 50 мл
Є у наявності
Багатоцільова гібридна тканина SOFT99 Hybrid Cloth

Автохімія для чищення салону автомобіля - великий вибір професійних засобів в інтернет магазині Tornador-Magnum


Чищення пластику в машині

Багато елементів інтер'єру сучасних автомобілів виконані із пластику. Пластикові деталі слід регулярно чистити, оскільки вони легко притягують бруд та пил. Тривалий зневажливий догляд салону автомобіля може навіть призвести до розвитку грибка і цвілі. Крім того, доглянута кабіна автомобіля зробить поїздку ще приємнішою.


Також слід пам'ятати, що стійкий бруд на пластиці може не тільки бути небезпечним для алергіків, але й викликати попадання вологи. Це, у свою чергу, може обернутися проблемою із запотівання вікон під час руху, а від цього до зіткнення чи аварії – недалеко. Отже, як правильно доглядати за пластиком усередині автомобіля? Насамперед варто правильно підібрати засоби для чищення салону автомобіля, широкий вибір яких представлений у нашому інтернет-магазині

Очисники салону автомобіля

В Торнадорі Магнум можна знайти безліч видів засобів для чищення салону автомобіля, а також необхідні аксесуари. Серед них є багато засобів різного типу, наприклад у вигляді спрею, піни, молочка або рідини. Його можна доповнити м'якими або вологими серветками, які дозволять швидко доглядати пластик у вашому автомобілі.

Як доглядати пластикові елементи в салоні автомобіля? Якщо ви давно не чистили машину, варто зробити це ґрунтовно. Для очищення кабіни та інших пластикових деталей нагоді спеціальні миючі засоби з молочком або спреї. Консистенція цих засобів дозволить глибоко проникнути у структуру матеріалу. Спочатку нанесіть засіб на пластик, а потім акуратно протріть його м'якою тканиною, наприклад, мікрофіброю.

Ви можете очистити важкодоступні місця щітками з м'якою щетиною. Великий вибір щіток також представлений у нашому каталозі як і серветки з мікрофібри.

Догляд за салоном автомобіля

Крім засобів для чищення пластмас в салоні автомобіля, ми пропонуємо широкий вибір засобів для подальшого догляду.

А якщо ви готуєте автомобіль до продажу або є господарем мийки або просто його якісно не чистили вам знадобляться такі засоби як:

Якщо купити автохімію для чищення салону автомобіля в Торнадорі Магнум ви отримаєте:

Наш Шоурум знаходиться у Києві, але ми здійснюємо доставку до всіх регіонів України. Тисячі задоволених клієнтів упродовж років роботи з нами показують, що рівень сервісу, який ми забезпечуємо, знаходиться на найвищому рівні. Якщо Вам потрібні засоби для чищення салону автомобіля з доставкою по Україні в найкоротші терміни та за вигідною ціною – наш магазин створений спеціально для цього. Продаж засобів для чищення салону, миття, полірування та захисту ЛКП вашого авто – наша основна діяльність і ми намагаємося здійснювати її на найвищому рівні!

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень