Каталог товарів

Все для полірування

Є у наявності
BP-M D75 PXE
BP-M D75 PXE
620 грн
Є у наявності
DT-P Адаптер ротор для PXE80 FLEX
Є у наявності
DT-XF 12 Ексцентриковий адаптер 12 мм для PXE80 FLEX
Є у наявності
FLEX PK-G 35 HEX VE5 Полірувальна губка
Є у наявності
FLEX PK-O 35 HEX VE5 Полірувальна губка
Є у наявності
FLEX PK-V 35 HEX VE5 Полировальная губка
Є у наявності
FLEX PS-O 140, Полірувальна губчаста насадка
Є у наявності
FLEX PS-R 140, Полірувальна губчаста насадка
Є у наявності
FLEX PS-W 140, Поліровальна губчаста насадка 140 he
Є у наявності
FLEX PZ-G 35 HEX VE5 Полірувальна губка
Є у наявності
FLEX PZ-O 35 HEX VE5 Полірувальна губка
Є у наявності
FLEX PZ-V 35 HEX VE5 Полірувальна губка
Є у наявності
FLEX TW-C 150, Полірувальна подушечка з овчини Classic 150 Ø

Кожен автовласник хоче, щоб його автомобіль виглядав привабливим на дорозі. Доглянута фарба привертає увагу автолюбителів. Однак, як і будь-який елемент автомобіля, його лакофарбове покриття з часом зношується, тим більше, що він постійно піддається впливу зовнішніх факторів. Професійні засоби та аксесуари можуть допомогти оновити ваш автомобіль.

Відновлення фарби на авто - покроково

Ми можемо спробувати оновити фарбу автомобіля самостійно або звернутися до професіоналів. Незалежно від того, чи візьмемося ми за це завдання самі або віддамо машину полірувальнику, вона буде піддана аналогічній обробці. Спочатку машину потрібно дуже добре помити. Після висихання покрийте автомобільний лак полірувальною пастою або воском, призначеним для полірування. Це можна зробити вручну або за допомогою полірувальних машин. Головне - вибрати відповідні засоби та обладнання, які у повному обсязі представлені у нашому магазині.


У нашому магазині ви також знайдете набори автокосметики, наприклад, набір для чищення шкіри, оббивки або захисту ЛКП. Запрошуємо вас ознайомитись з нашими пропозиціями.

Відновлення лакофарбового покриття автомобіля із використанням поліролей.

Ручне полірування дуже трудомістке і втомливе якщо робити це вручну. Так що покупка надійного електричного полірувального машини просто необхідна. У нашому магазині представлений великий вибір полірувальних машинок. Пропонуємо обладнання кількох виробників. Полірувальні машини доступні в різних цінових діапазонах. Дешевше для автолюбителів дорожче для професіоналів. Незалежно від частоти використання та ціни ми пропонуємо лише якісне обладнання. Також ми пропонуємо повні набори для механічного полірування фарби на авто, що складаються з полірувальної машини, дисків та паст у різних складах. Якщо у вас вже є полірувальник, ви можете купити чудові аксесуари в нашому магазині, завдяки чому робота піде гладко, а ефект задовольнить кожного клієнта. Ви можете купити полірувальні круги та насадки для полірувальної машинки, а також будь-які щітки або губки.

Оновлення лакофарбового покриття в автомобілі - хімія

Незалежно від того, чи поліруєте ви фарбу автомобілі механічно або вручну видаляєте з неї подряпини, вам знадобляться відповідні хімічні речовини для оновлення фарби. У нашому інтернет-магазині представлений ряд хімікатів, що дозволяють комплексно доглядати лакофарбове покриття вашого автомобіля. Ці засоби, серед іншого, являють собою рідини для миття фарби, полірувальні пасти, воски, автомобільні воски, автомобільні шампуні, знежирювальні засоби для фарби, гелі, рідини для видалення стійких забруднень, нейтральні та активні піни. Це все ви зможете підібрати в нашому розділі, який поділяється на наступні категорії:

Всі професійні засоби для полірування автомобіля орієнтовані як для автолюбителів так і на дітей лінг центри, фарбувальні центри, автомийки, тому що всі засоби представлені в нашому магазині нададуть вам відмінний результат. Коли вам потрібно буде купити засіб для полірування авто, ви завжди можете відвідати наш Шоурум, який знаходиться в Києві і поспілкуватися з нашими менеджерами експертами, якщо у вас виникнуть питання при виборі полірувального засобу, а також оптимальному виборі варіанту доставки.
Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень