Каталог товарів
Є у наявності

Твердий віск для авто будь якого кольору Dodo Juice Hard Candy (30мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000317
  • Об'єм: 30мл
480 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Як і оригінальний карнаубський віск Dodo Juice Rainforest Rub, колір Hard Candy є і не дуже теплим і не дуже холодним, тож він прекрасно підійде для будь-якого кольору авто.

 

Він більше твердий аніж мʼякий, а це означає, що покриття буде завжди рівним, він вкриває набагато рівномірніше, що майже унеможливлює можливість перенанести продукт.

 

Як результат - ідеальне застигання кожного разу. Ідеальний подарунок для детейлінг-новачків, або професіоналів, котрі раз за разом повертаються саме за цим воском, цінуючи простоту його нанесення.

 

Ви отримаєте задоволення від нанесення такого крутого воску, що заповнюватиме мінімальні дефекти та мікроподряпини на ЛФП вашого авто, віштовхуватиме воду ніби божевільний, захищаючи ваш авто від впливу зовнішнього середовища, а також полегшуючи процес миття та догляду. 

 

 

Інтервал між нанесенням? Приблизно 2-3 місяці, якщо це дейлі драйвер. На авто що зберігаються у гаражі і виїзджають тільки по святам ми б рекомендували наносити його раз у рік.


Для нанесення рекомендуємо придбати аплікатор WaxApp, він ідеально підійде для нанесення восків що зберігаються у таких невеликих склянках.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень