Каталог товарів
Є у наявності

Мʼякий віск для темних авто Dodo Juice Purple Haze (30мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000316
  • Об'єм: 30мл
480 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Purple Haze - це м’який віск для темних авто, його маслянистий блиск та відтінок створюють неймовірний ефект на вашому авто! Суміш T1 карнауби та найтемнішого бджолиного воску з тих що можна знайти утворюють собою ідеальне сполучення що зробить ваш авто більш привабливим.

 

Ви отримаєте задоволення від нанесення такого крутого воску, що заповнюватиме мінімальні дефекти та мікроподряпини на ЛФП вашого авто, віштовхуватиме воду ніби божевільний, захищаючи ваш авто від впливу зовнішнього середовища, а також полегшуючи процес миття та догляду. 

 

А, до речі, про його колір.. Ви можете розраховувати на те, що він дещо притемнить ваш колір (на 2-4%), скоріш за все це не буде помітно одразу, але він дійсно впливає на колір і ви можете перевірити це зробивши 50/50 тест на білому кольорі.
Металіки та перламутри матимуть найбільший ефект завдяки цьому воску.

 

Інтервал між нанесенням? Приблизно 2-3 місяці, якщо це дейлі драйвер. На авто що зберігаються у гаражі і виїзджають тільки по святам ми б рекомендували наносити його раз у рік.


Для нанесення рекомендуємо придбати аплікатор WaxApp, він ідеально підійде для нанесення восків що зберігаються у таких невеликих склянках.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень