Каталог товарів
Є у наявності

Гібридний віск для авто темних кольорів Dodo Juice Black Widow (30мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000350
  • Об'єм: 150мл
1880 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Гібридні воски - суміш преміальних восків (як наприклад карнаубський) з високотехнологічними сілантами.

 

Це означає що вони обʼєднують найкраще з двох світів. Прекрасне заповнення, посилення блиску, гідрофоб і простота нанесення від воскової складової. Та відмінну довготривалість, стійкість до впливу зовнішнього середовища (включно з стійкістю до розчинників та стійкістю до високих температур) і сяйвом від сілантів.

 

По факту гібридні воски дійсно можно прирівняти по ефекту до справжніх керамічних сілантів, як мінімум перші пару місяців служби, і вони навіть перевершують ефективність дешевих, так званих «керамічних» засобів. Різниця тільки у тому, що вам не доведеться прикладати так багато зусиль і уваги під час нанесення покриття (а особливо - можна не так сильно переживати, якщо ви допустите якусь помилку під час нанесення). Більший ефект заповнення мікродефектів та більш просте нанесення ніж у справжніх керамічних покриттів, а ефект гідрофобу тримається приблизно так само (кераміка потребуж корекції кожних 3 місяці). Вам необхідно буде просто перепокрити авто гібридним воском через 6 місяців для того щоби відновити ефект, саме по цій причині багато людей повертаються до воскування авто.

 

Black Widow окрім своїх надприродніх можливостей ще й працює із кольором вашого авто!

Можете очікувати не тільки неймовірне сяяння авто та заповнення мікро дефектів, що дасть вашому авто вигляд ніби воно вкрите глазурʼю, що ще і відштовхує воду, але і легке притемнення кольору (на 2-4%), скоріш за все це не буде помітно одразу, але він дійсно впливає на колір і ви можете перевірити це зробивши 50/50 тест на білому кольорі.
 

Інтервал між нанесенням? Приблизно 4-6 місяців, якщо це дейлі драйвер. На авто що зберігаються у гаражі і виїзджають тільки по святам ми б рекомендували наносити його раз у рік.


Для нанесення рекомендуємо придбати аплікатор WaxApp, він ідеально підійде для нанесення восків що зберігаються у таких невеликих склянках.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень