Каталог товарів
Є у наявності

Квік-детейлер Dodo Juice Mint Condition 100 мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000352
  • Використання: Для кузова
  • Об'єм: 100 мл
  • Призначення: Очищення
  • Тип: Квік-детейлер
320 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Квік-детейлер Dodo Juice Mint Condition 100 мл

Детейлінг спрей Mint Condition очищає і надає блиску всім твердим поверхням, роблячи його незамінним помічником детейлера, улюбленим продуктом і справжнім рятівником.

Якщо вам потрібен один спрей, який впорається з усім, це саме він.

Кузов, фарбовані поверхні, непофарбовані гладкі поверхні, чорні текстурні поверхні, внутрішні тверді поверхні... всі вони делікатно очищаються й відполіровуються без розводів до блиску.

Використовуйте його після мийки, щоб м'яко видалити забруднення, не пошкоджуючи воски або силанти, які вже були нанесені. Під час вашої роботи, його формула на основі лубриканту, ідеально підходить для делікатного видалення залишків комах, пташиного посліду та бітуму, не потребуючи використання більш агресивних засобів для очищення. Подумайте про нього як про молодшого брата під час сухої мийки, який залишає поверхні чистими, блискучими й ковзкими...

Або, можливо, використовуйте його під час нанесення воску або (не-керамічного) силанту для остаточного полірування; він не настільки агресивний, щоб вплинути на них під час фінального етапу розполіровування і може допомогти створити однорідне покриття.

А на виставках це чудовий спрей в стилі "взула і забула", який видаляє будь-який пил і відбитки пальців протягом усього дня.

Насправді, детейлінг спрей - це один з тих продуктів, одного разу використавши який, ви почнете використовувати його знову і знову і на все нових та нових поверхнях, та вже не зможете уявити як жили без нього раніше…

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень