Каталог товарів
Є у наявності

Силант спрей Dodo Juice Future Armor 500 мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000342
  • Використання: Для кузова
  • Об'єм: 500 мл
  • Призначення: Захист
  • Тип: Силант
  • Об'єм
620 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Силант спрей Dodo Juice Future Armor 500 мл

Future Armor - це вискоефективний спрей-сілант, основною перевагою якого є те, що він створений на водній основі, тож ви можете використовувати його як на вологій так і на сухій поверхні вашого кузову.

Як ви можете зрозуміти із назви, нанотехнології використані у цьому засобі прийшли до нас із майбутнього.

Декілька слів про універсальність цього засобу - його можна використовувати на всіх елементах екстер’єру, боковому склі, металевих компонентах і як і казали раніше - на вологому або сухому ЛФП.

Ви можете використовувати його замість звичайних восків або сілантів, як продукт типу «напшикав - розподілив - розполірував»

Також ви можете використовувати його для підсилення ефекту уже нанесених восків або сілантів після мийки.

Використовувати можна у чистому вигляді одразу із пляшки розпилювача або ж розбавляйте його з водою в концентрації від 1:1 до 1:10, залежно від особистих уподобань. Можете додати його у відро для ручної мийки або ж навіть наповнити ним пляшку із якої ви розпилюєте першу фазу за допомогою апарату високого тиску! (Але треба розуміти, що він може трохи «забити» ваш пінокомплект, тож краще використовувати якийсь старий або запасний)

Також він дуже круто і довго тримається (2-4 місяці на машинах, котрі їздять щодня) і ефект водовідштовхування зберігається протягом всього сроку служби. Доречі, вам слід добре промити покриті Future Armor поверхні водою або ж (і навіть краще) розполірувати ретельно за допомогою м’якої фібри для того щоби утворити повністю рівну та блискучу поверхню.

НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЗАЛИШАЙТЕ ЙОГО НАНЕСЕНИМ НА ПОВЕРХНЮ ВИСИХАТИ!

Якщо не розполірувати засіб, або не промити поверхню ретельно водою, особливо перед дощами - засіб може «потекти» і залишити не гарні розводи, які будуть псувати зовнішній вигляд авто.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень