Каталог товарів
Є у наявності

Силант для дисків Dodo Juice Wheeler Sealer 500 мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000343
  • Використання: Для дисків
  • Об'єм: 500 мл
  • Призначення: Захист
  • Тип: Силант
  • Об'єм
816 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Силант для дисків Dodo Juice Wheeler Sealer 500 мл

Якщо вам скажуть словосполучення «догляд за дисками» - першими асоціаціями стануть або ж дуже агресивні очищувачі, або ж індикаторні очищувачі від металічного пилу котрі звісно добре роблять свою роботу. Але дуже легко забути про те, що у першу чергу захищені диски буде набагато легше мити та доглядати.

Скоріш за все, після правильного захисту дисків все що вам потрібно буде зробити щоби їх вимити - це добре пройтись напором води із апарату високого тиску або ж швидко пройтись ручним шампунем та рукавицею. Це по-перше економія вашого часу а по-друге грошей (на покупку спеціальних щіток для дисків)

Тож наступного разу наносячи будь яке покриття на ваш кузов та скло не забудьте і про диски! Просто розпиліть на них силант Wheeler Sealer, котрий було спеціально розроблено для збереження своїх властивостей навіть під час впливу високих температур.

Його наноформула гарантує високу адгезію (від 2 до 4 місяців) та стійкість до впливу агресивних хімічних засобів, а також означає що нанесення може відбуватись як на повністю сухе колесо, так і на дещо вологе.

Нанесення відбувається за допомогою розпилення на попередньо вимите та витерте знежирювачем колесо (в ідеалі ще рекомендуємо пройтись глиною, але це опціонально), після чого, через декілька хвилин його слід розполірувати по поверхні м’якою фіброю. Рекомендуємо наносити у декілька шарів щоби досягти максимального ефекту.

Звісно, бруд все ще буде осідати на ваших колесах, це ж засоби для детейлінгу а не магія! Але під час першої ж мийки ви зрозумієте, що той бруд так і не зміг добре зачепитися за поверхню і його ну прям дуже легко змивати!

Також для економії рекомендуємо розпилювати його на фібру, після чого розподілюючи по поверхні, аніж на сам диск.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень