Каталог товарів
Є у наявності

Квік-детейлер для матових автомобілей Dodo Juice Dullicious 500 мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000336
  • Використання: Для кузова
  • Об'єм: 500 мл
  • Призначення: Очищення
  • Тип: Квік-детейлер
780 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Квік-детейлер для матових автомобілей Dodo Juice Dullicious 500 мл

99.9% квік-детейлерів що продаються на ринку додають блиску вашому авто. Саме для цього їх і було придумано і саме тому люди їх купують.

Але що ж робити, якщо ваш автомобіль має матове покриття (фарбу або плівку) і ви дуже хочете зберігати саме «матовість» вашого авто, тим самим зберігаючи його у тому вигляді, у якому воно и має бути на вашу думку?

Навіть деякі квік-детейлери, що були створені як заявлено для матових авто після тестів залишають після себе блискучу поверхню, тим самим утоврюючи на матових покриттях сатиновий ефект.

Це, звісно ж не є добре, вірно?

От так само подумали і у Dodo Juice, і створили продукт який очищує та зберігає матове покриття вашого авто не залишаючи нічого після себе.

Саме по цій же причині в асортименті бренду Dodo Juice існує шампунь Born to be Mild без будь-яких непотрібних інгредієнтів який підійде як для матового так і для глянцевого покриття. І логічним продовженням вашого догляду за матовим авто, після самої мийки звісно, стане квік-детейлер Dullicious, який допоможе вам доглядати свій автомобіль та видаляти дрібні плями та сліди.

Це рецепт на основі м’якого розчинника, видаляє відбитки пальців, залишки жиру та незначні забруднення, наприклад плями смоли, залишки жуків, а після використання залишає після себе тільки саме покриття вашого авто у тому вигляді, у якому воно і було створене! Без масел, без воску, без сілантів, без залишку. Взагалі.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень