Каталог товарів
Є у наявності

Глейз Dodo Juice Fillit Bang 100 мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000309
  • Використання: Для кузова
  • Об'єм: 100 мл
  • Призначення: Відновлення
  • Тип: Глейз
320 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Глейз Dodo Juice Fillit Bang 100 мл

Бах! І мікроподряпини зникли!

Таке враження що люди, які створювали цей продукт просто випадково зробили те, про що мріє кожен із нас. Продукт що після нанесення просто усунув би незначні мікроподряпини, завихрення та мікродефекти. Просто за рахунок його нанесення на кузов і все!

І так, заповнення, маскування або прикриття дефектів вже не є якоюсь таємницею у індустрії і ніхто не маж права викинути вас із вашого форуму детейлерів за те, що ви ідете у ногу із часом!
Насправді, так як все більше і більше детейлерів починають цінити свій час та досягають ефекту нового авто за допомогою усіх наявних інструментів актуальність і розуміння використання глейзів стаж все більшою

Звісно, ніщо не зрівняється з видаленням цих мікроподряпин за допомогою полірування. І ми обожнюємо цей терапевтичний процес та його резльтати. Але якщо у вас немає часу, обладнання або вмінь - заповнення або маскування ЛФП є наступним найращим заходом.
Це ідеально підходить для швидкого освіження зовнішнього вигляду авто перед виставкою або продажем.

Результат триватиме лише тижні або місяці, точно не вічно, але у вас повністю відпадає небезпека «спалити»  лак, необхідність у маскуванні і прибиранні після полірування.

Для більшості власників авто, що їздять на них щодня, гарним вибором може стати нанесення невеликої кількості глейзу перед воскуванням авто замість полірування (та і чого б не спробувати нанести глейз одразу ПІСЛЯ полірування, може це додасть ще трози блиску?) Це максимізує зовнішній стан ЛФП перед нанесенням воску.

Але це має свої недоліки, це ніяк не допоможе зчепеленню сілантів з поверхнею і не збільшить довговічність воску, тож якщо ви хочете досягти максимально довогого ефекту від покриття (воску, сіланту) - не радимо використовувати Fillit Bang. Цей засіб для зовнішнього вигляду, не для довговічності. Найкращий результат за найменших витрат часу та зусиль.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень