Каталог товарів
Є у наявності

Наносілант для скла Dodo Juice Max Pane (100мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000331
  • Об'єм: 100мл
320 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Max Pane — це наногерметик для скла, створений для того, щоб зберегти вікна якомога прозорішими під час дощу — і максимально чистими, наскільки це можливо, за рахунок максимального стікання забруднення та зменшення плям води під час миття/ополіскування.

Як високоефективний герметик на водній основі, його можна наносити вологим або сухим способом на очищені бокові скляні панелі та задні вікна, уникаючи надмірного розбризкування, перед тим, як ретельно відполірувати. Ми рекомендуємо полірування скляною фіброю з вафельним переплетенням, щоб забезпечити повне покриття без розмазування та смуг. 

 

Будь ласка, зверніть увагу, що Max Pane завжди слід вирівнювати/відшліфувати та ніколи не залишати висихати самостійно - особливо, якщо після цього очікується дощ, який може спричинити появу смуг на продукті. Також слід уникати надмірного розпилення - воно може висохнути до блискучих плям, які буде важко видалити. Якщо його потрібно видалити, використовуйте сильний розчинник/протріть панель якомога швидше після нанесення. В іншому випадку може знадобитися застосування глини, машинного полірування або більш агресивних абразивних методів.

 

Ми не рекомендуємо наносення на лобове скло через можливість розмазування або тремтіння склоочисника, викликаного впливом попередньо застосованих герметиків для скла, засобів для миття скла тощо. Найкраще просто підтримувати лобове скло якомога чистішим за допомогою процесів миття та глини з подальшим очищенням, хороший засіб для чищення скла без залишків, наприклад Clearly Menthol.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень