Каталог товарів
Є у наявності

Антидощ для скла водовідштовхувальний Aquapel Glass Treatment 8 мл

(4 відгуки)
 • Виробник: Aquapel
 • Артикул: 410721
 • Об'єм: 8 мл
 • Тип: Антидощ
400 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Антидощ Aquapel Glass Treatment 8 мл

Aquapel (Аквапель)є професійним засобом для нанесення на зовнішні скляні поверхні з ефектом антидощ (збільшує водовідштовхувальні властивості поверхні).

Утворює стійкий водовідштовхувальний захист на склі автомобіля та робить водіння безпечним за будь-яких погодних умов. Краплі води не розпливаються по склу, а скочуються під дією вітру під час руху або під власною вагою під час стоянки автомобіля.

☆ Оригінальний Aquapel є фторполімером і глибоко проникає в поверхневу структуру скла, на відміну від підробок та рідин на основі сумішей парафіну, воску та Уайт Спіріту, які, лише, створюють недовговічний поверхневий шар псевдоантидощу.

☆ Aquapel підвищує рівень безпеки та покращує видимість у будь-якій ситуації.
Покриття дозволяє воді безперешкодно стікати зі скла і не дає затримуватися на ньому бруду, сприяє швидкому видаленню льоду, снігу і залишків комах, що присохли.

☆ Країна-виробник – США. Компанія PPG Industries, виробник Aquapel спеціалізується на виробництві захисних хімічних покриттів та стійких фарб понад 100 років. Вперше на ринку продукт Aquapel з'явився у 1997 році.

☆ Миття скла зимовими спиртовмісними рідинами, а також різними засобами на автомийках не знижує водовідштовхувальних властивостей засобу Aquapel.

☆ Одного аплікатора достатньо для покриття лобового та двох бічних стекол, двох аплікаторів, відповідно, для обробки всіх стекол легкового автомобіля. Термін роботи на лобовому склі до 10 місяців або до 20 000 км пробігу, на бічних та задніх стеклах до 2 років.

 1. Аквапель підходить для обробки лобового скла, бокового та заднього скла, а також для будь-якої скляної поверхні;
 2. Аквапель наноситься за лічені хвилини завдяки новому та зручному аплікатору;
 3. після витирання скло одразу готове до експлуатації;
 4. покриття зберігає свої властивості протягом усього терміну використання (9 місяців або 20000 км пробігу);
 5. Взимку Aquapel дозволяє швидше очистити скло від льоду, влітку - від залишків комах.

Інструкція до застосування:

Увага! Для досягнення максимального ефекту необхідно ретельно очистити скло автомобіля від будь-яких забруднень.

 1. Скло ретельно очистіть і витріть насухо. Для знежирення використовуйте засіб, що не містить силікон. Використовуйте лише одноразові паперові рушники.
 2. Візьміть аплікатор губкою вгору, стисніть крила до руйнування ампули, що знаходиться всередині аплікатора. При цьому рідина змочує губку. Нанесіть спочатку на все скло (лобове і два бічні) горизонтальними рухами, потім швидко з зусиллям розтирайте широкими горизонтальними і вертикальними рухами не доводячи до країв приблизно близько сантиметра, щоб уникнути забруднення губки аплікатора і скла. Продовжувати розтирати поверхні протягом 10-15 хвилин.
 3. Після того, як буде оброблено все скло, візьміть паперовий рушник і витріть залишки засобу до чистого скла. Повторіть обробку ще раз тим самим аплікатором і наприкінці обробіть краї скла, залишені з минулого разу. Потім також витріть поверхню до чистого скла паперовими рушниками.

Зроблено у США.  Написати відгук

  Підписка на новини
  Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
  Ми не надсилаємо спам-повідомлень