Каталог товарів
Є у наявності

Полірувальная паста Dodo Juice Depth Charge (mid-heavy cut) (100мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000312
  • Об'єм: 100мл
320 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Якщо ви вже спробували найменш абразивні пасти та хочете додати ще трохи сили різу - ваші молитви були почуті! Depth Charge, поліроль із середньо-сильним різом для усунення глибших дефектів або для використання на більш твердих ЛФП.

 

Використовуйте вручну або за допомогою машинки - це якісна одношагова паста! Або ж використайте Lime Prime або Critical Finish після Depth Charge для ще кращого результату.

 

Незважаючи на те, що він не замінить засіб для найсильнішого різу з вашої локальної малярки він має досить гарний час роботи, добре фінішує та ріже при використанні із мікрофібровими падами на орбітальних машинках. Він також добре працює із поролоновими падами, але слідкуйте за температурою поверхні, адже вони нагріватимуться відчутно швидше ніж при використанні мікрофібрових або вовняних падів.

 

Depth Charge має середньо-високу силу різу, що робить його ідеальним для більшості фарб із середнім або твердим лаком. Для японських авто, класичних авто та авто із м’яким лаком радимо використовувати більш делікатні пасти.

Critical Finish - найделікатніша обробка.

Lime Prime - делікатна обробка.
Depth Charge - серендня-висока обробка.

Depth Charge ідеально підходить для підготовки ЛФП до нанесення воску або будь-якого іншого покриття. Обов’язково пройдіть усю поверхню авто за допомогою знежирювача перед нанесенням воску, адже необхідно позбутися залішків самої пасти на поверхні для максимальної адгезії із останньою.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень