Каталог товарів
Є у наявності

Полірувальна паста з воском Dodo Juice Need For Speed (100мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000356
  • Об'єм: 500 мл
1180 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Все в одному від Dodo Juice. Або 'Воск очисник'. Або 'восковий поліроль'. Ну, будь-яким чином, він призначений для випадків, коли просто немає часу або потреби полірувати та воскувати автомобіль класичним шляхом. І тут на сцені з’являється він: Need for Speed... універсальний засіб, який одночасно очищає і полірує лакофарбове покриття, надаючи йому блиску, а потім залишає захисне покриття з бразильського карнаубського воску та складних добавок силантів.

 

Звичайно, він не витіснить найкращі автомобільні воски або силанти з вашої колекції, але ми говоримо про, захист який може протриматись, 2-3 місяців, а не лише кілька днів або тижнів. І це, можливо, найшвидший і найлегший спосіб надати своєму автомобілю блиск - а потім завжди можна додати класичний віск або розпилюваний силант. Розглядайте це як швидкий спосіб отримати вражаючі результати детейлінгу, а не як якусь компромісну змішану поліроль. Він дійсно один з найкращих!

 

Крім того, його можна наносити як вручну, так і за допомогою полірувальної машинки, якщо ви хочете виправити деякі невеликі подряпини за допомогою полірувальної машинки та нанести захист одночасно...

 

Воски очищувачі можуть бути трохи неправильно сприйнятими, недооціненими та мало визнаними, на думку багатьох детейлерів та трохи занадто "універсальними". Але що тут може не сподобатись? подобається? З ним приємно працювати, вын лагідно полірує невеликі подряпини, добре очищає дає вражаючий блиск та захист – і все це в одній пляшці… Need For speed це продукт який дійсьно здатен вражати якщо дати йому шанс.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень