Каталог товарів
Є у наявності

Полірувальна паста Dodo Juice Critical Finish Ultra Fine (100мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000310
  • Об'єм: 100мл
320 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Якщо зовнішній вигляд вашого авто та його «фініш» є критичним для вас - досить пошуків! Ви знайшли те що вам потрібно.

Critical Finish забезпечує саме це - бездоганний результат для кінцевої стадії машинного полірування або ж для використання в якості підготовки перед воскуванням для ручного полірування м’яких фарб.

 

Завдяки найкращим мікроабразивам він забезпечує високий блиск та низький (реально низький) рівень «різу» - видаляючи лише дрібні дефекти та легкі мікроподряпини, не загрожуючи ЛФП надмірною швидкістю видалення або мікрошліфуванням.

Це означає, що класичні автомобілі, японські авто або просто авто з ЛФП у якому немає впевненості можуть бути оброблені за допомогою Critical Finish без переживань про надмірне «пошкодження» ЛФП.

 

Звісно, для більшої різкості ви захочете перейти до Lime Prime, а потім Depth Charge. Але для очищення фарби, додання блиску і усунення легких дефектів перед нанесенням воску він ідеальний. Ви можете використовувати його машинним або ручним способом, а також його можна використовувати перед герметиками (за винятком нанокерамічних герметиків), якщо вашою метою є фінішне покриття, а не довговічність.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень