Каталог товарів
Немає в наявності

Полірувальна паста грубозерниста - Menzerna Super Heavy Cut Compound 300 1 л. (88088)

(0 відгуків)
  • Виробник: Menzerna
  • Артикул: GF-538371305
  • Об'єм: 1000 мл
1551 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Полірувальна паста грубозерниста - Menzerna Super Heavy Cut Compound 300 1 л. (88088)

Універсального застосування - сама абразивна паста з усіх паст Menzerna SHCC300. Призначена для полірування твердих лакофарбових покриттів, свіжопофарбованих і старих покриттів.

Унікальність цієї пасти в тому, що зерно, яке входить до складу пасти, здатне змінювати свої розміри і властивості. При використанні спільно з полировальниками з натуральної овчини або жорсткими полірувальними кругами паста дозволяє усунути сліди від шліфування арбазивами зернистістю Р1500-Р2000, видалити подряпини і інші сліди експлуатації кузова, досягти рівня блиску поверхні до другого кроку полірування.

При використанні з колами середньої жорсткості полірувальна паста Menzerna Heavy Vut Compound 400 дозволяє домогтися високого ступеня блиску. При застосуванні з м'яким полірувальником паста видаляє дрібні подряпини і ризики. Рекомендується використовувати на полірувальних машинах обертального і орбітального типу.

Економна витрата. Не порошить. Залишки пасти легко видаляються з поверхні за допомогою серветки.

На завершальному етапі полірування рекомендується фінішна доведення поверхні антиголограммной пастою, особливо на темних покриттях.

За 10-бальною шкалою ріжучі властивості пасти оцінюються - 10, рівень блиску - 6.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень