Каталог товарів
Є у наявності

Шампунь Dodo Juice для ручного миття Sour Power 500 мл

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000304
  • Використання: Для кузова
  • Об'єм: 500 мл
  • Призначення: Миття
  • Тип: Шампунь
960 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Шампунь Dodo Juice для ручного миття Sour Power 500 мл

Sour Power - шампунь, що посилює блиск, розроблений таким чином, щоби після мийки залишити тонкий шар карнаубського воску (не так як, наприклад, працює Born To Be Mild, який не залишає після себе абсолютно нічого)

Але не воском єдиним! Цей шампунь не тільки додає захисту вашій фарбі і підсилює вже нанесений віск, але і має у своєму складі тільки найкращі компоненти для якісного миття, сильного піноутворення гарантуючи ефективну та бездоганну мийку із великою кількістю лубрикації.

Авжеж він ще й pH нейтральний, що означає те, що він являється абсолютно безпечним для вже нанесених покриттів на вашому авто.

Також він суперконцетрований (приблизно утричі більша концентрація ніж у аналогів), тож ви можете розводити його аж до 1:600 і він все ще буде працювати бездоганно.

Не рекомендуємо мити цим шампунем лобове скло, адже після використання буде утворено восковий шар, і для того щоби попередити будь-які проблеми із видимістю кріз нього ми рекомендуємо або взагалі не використовувати його на лобовому склі, або гарно його вичистити одразу пілся використання.

Також використовувати цей шампунь на матовому авто не дуже логічно, адже завдяки своїм властивостям він додасть «блискучості» на матову фарбу або плівку.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень