Каталог товарів
Є у наявності

Миючий засіб Dodo Juice для максимального очищення iFoam Max 1 л

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000301
  • Використання: Для кузова
  • Об'єм: 1 л
  • Призначення: Миття
  • Тип: Миючий засіб
1220 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Миючий засіб Dodo Juice для максимального очищення iFoam Max 1 л

Активні піни фантастично використовувати у якості пре-вош засобів, адже вони миють безконтактно. За допомогою ефективного вкривання усієї поверхні та високій густоті активні піни мають змогу працювати на поверхні набагато довше і як результат - ефективніше ніж звичайні шампуні.
Але звичайні pH нейтральні піни точно не зможуть відмивати на тому рівні що і більш агресивні продукти - тому зустрічайте iFoam Max.

Він НЕ Є pH нейтральним, це агресивна та їдка піна що покликана мати МАКСимальну силу очищення. Більшість засобів для мийки до яких весь час повертаються  ваші знайомі по індустрії не можуть зрівнятись по силі очищення із цим засобом (і до речі ті піни скоріш за все не є pH нейтральними, хоча багато хто і досі думає що навпаки)

Авжеж, це не той засіб за допомогою якого ви зберігатимете бездоганний стан вашого воску або сіланту нанесеному на поверхню, але це той засіб що допоможе видалити більшість засохлих забруднень та позбутися їх перед основною мийкою.
Це допоміжник покликаний для мінімізаціі мікроподряпин, що з’являються внаслідок миття авто. Ви можете побачити ефект роботи iFoam коли піна перетворюватиметься із білосніжної на коричневу, поглинаючи і забираючи все більше і більше забруднень із поверхності вашого авто.

Якщо ж вам потрібно ЩЕ БІЛЬШЕ сили миття - то ви вже не знайдете її у форматі піни, вам знадобиться Crudzilla Citrus TFR, це ще більш сильний пре-вош у вигляді спрею, його можна нанести на нижню частину кузова та найбрудніші частини авто.

Досить великий ефект від миття змушує нас обов’язково сказати, що після нанесення цієї піни вам НЕОБХІДНО дійсно ретельно промити авто водою і точно не слід залишати даний засіб на делікатних поверхнях або чутливих матеріалах. Час роботи потрібно мінімізовувати аж до того, поки у вас не з’явиться впевненість у продукті і звісно ж, не залишайте його висихати на поверхні!

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень