Каталог товарів
Є у наявності

Освіжувач повітря "Літній бриз" аромат - Meguiar's Air Re-Fresher Sweet Summer Breeze Scent 57 г. (G16602)

(0 відгуків)
  • Виробник: Meguiar's
  • Артикул: GF-742683673
681 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Освіжувач повітря "Літній бриз" аромат - Meguiar's Air Re-Fresher Sweet Summer Breeze Scent 57 г. (G16602)

На відміну від звичайних усувачів запаху, які просто осідають на килимках і оббивці автомобіля, Нейтралізатор запахів в салоні Air Re-Fresher Sweet Summer Breeze, заповнює весь салон вашого автомобіля, вантажівки або позашляховика, надовго усуваючи небажані запахи. Усуває запахи освіжувач повітря поширюючись через систему вентиляції по всьому салону автомобіля, досягаючи всіх важкодоступних зон, назавжди знищуючи при цьому запахи цигаркового диму, мокрої собаки, моторного масла й багато чого іншого, залишаючи після себе приємний аромат.

Тип: Засоби для салону
Функція: Нейтралізатор запахів
Розведення: Готовий до використання

Застосування: Перед застосуванням переконайтеся, що в автомобілі не знаходяться люди, рослини і тварини. Для кращого результату видаліть джерела неприємного запаху з автомобіля. Пропилососьте і очистіть забруднені килимки/оббивку.

  1. Залишити свій автомобіль в тіні в добре вентильованій зоні. Не використовуйте більш ніж 1 балончик на 1 автомобіль за раз;
  2. Запустіть двигун і встановіть кондиціонер на високий рівень циркуляції (холодного повітря) і закрийте усі вікна. Поверніть освіжувач розпилювальний отвором в напрямку від вашого обличчя і активуйте гачок блокування;
  3. Помістіть флакон у центр автомобіля (зазвичай на підлогу між передніми і задніми сидіннями). Закрийте всі двері на 15 хвилин. Через 15 хвилин відкрийте двері, вимкніть запалювання провітріть протягом 10-15 хвилин.

Об'єм: 57 г.
Країна-виробник товару: США
Країна реєстрації бренду: США
Гарантія: 14 днів

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень