Каталог товарів
Є у наявності

Спрей для чорніння шин - Meguiar's Endurance Tire Spray 425 г. (G15415)

(0 відгуків)
 • Виробник: Meguiar's
 • Артикул: GF-660624438
 • Об'єм: 425 мл
1167 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Спрей для чорніння шин - Meguiar's Endurance Tire Spray 425 г. (G15415)

Хіт компанії Meguiar's, засіб по догляду за шинами Endurance Tire Gel тепер доступно в зручній формі спрею. Надає шинам блиск, який зберігається тижнями і захищає покришки від старіння та розтріскування. Ефективно очищає автомобільні шини від забруднень, дорожнього нальоту і слідів від технічних рідин.

Тип: Засоби для коліс
Додаткові характеристики: Для очищення, оновлення, блиску та захисту шин автомобіля
Метод: Ручний, розпилення.
Розведення: Готовий до використання

  Застосування: Перед використанням необхідно добре струсити флакон. На попередньо вимиті і сухі шини, рівномірно розпорошити невелику кількість спрею. Уникайте попадання засобу на пластикові деталі. Ступінь блиску залежить від кількості нанесених шарів. Для отримання середнього рівня блиску нанесіть один шар Meguiar's Endurance Tire Spray. Для отримання високого блиску, нанесіть додатковий шар через 10 хвилин після нанесення першого. Для досягнення невеликого блиску або матового ефекту протріть шини відразу після нанесення мікрофібровою серветкою або м'якою тканиною. Якщо залишилися якісь дефекти або смуги, обробіть цю область повторно.

  Важливо: Не для використання на вінілі або забарвлених поверхнях, а також на колесах велосипедів, мотоциклів або протекторах шин.

  Об'єм: 425 г.
  Країна-виробник товару: США
  Країна реєстрації бренду: США
  Гарантія: 14 днів

  Написати відгук

  Підписка на новини
  Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
  Ми не надсилаємо спам-повідомлень