Каталог товарів
Є у наявності

Дресінг для пластикових/гумових елементів та покришок Dodo Juice Dark Matter (100мл)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000355
  • Об'єм: 100мл
320 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Якщо ви бачите щось темне за кольором та воно причіплене до вашого авто - скоріш за все це пластикові елементи екстер’єру, гумові ущільнювачі дверей або ж ваші покришки.

Вам пощастило! Всі ці елементи можуть бути покриті одним продуктом - це Dark Matter, сатиновий дресінг для пластикових елементів та шин. (І так, він не дає того надмірно глянцевого блиску, так як ми не являємось фанатами штучного та не зовсім «реалістичного» зовнішнього вигляду, тож ефект буде виглядати натуральним та реалістичним, за рахунок свого ледь помітного блиску)

Гладкий або текстурований пластик, гума або навіть фарбований в чорний метал, наш неабразивний дресінг справляється зі всім. Він класно покриває будь-які поверхні, роблячи їх новими на вигляд аж до моменту поки не потрібно буде оновити покриття через пару тижнів.

Ви отримаєте набагато крутіші результати на більш доглянутих поверхнях, але Dark Matter неперевершено працює і на більш старих та не таких доглянутих елементах, можливо просто доведетьтся нанести більш товстий шар, який і покаже вам насікльки крутим вийде результат (на застарілих та вигорівших елементах ефект може бути мінливим та давати плями, наша більш густа паста Taint It Black може підійти краще у таких випадках)

Накйкращим є те, що його можна розполірувати до повністю сухого стану, це означає те, що він не буде стікати коли піде дощ. Також він не тягне на себе пил та бруд, як інші дресінги на основі силікону.

Наносьте на гуму кожної мийки, а на пластикові елементи часу від часу для отримання найкращих результатів. Так, він матиме набагато довший час роботи на авто що стоять у приміщенні або паркінгу, або на авто що не використовуються часто, але ми обожнюємо свіжий та натуральний зовнішній вигляд авто, тож використовуємо його трохи більше та частіше.

Не слід наносити цей засіб на поверхню покришки що контактує із асфальтом, тільки якщо ви не хочете розбити свій авто під час дощу.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень