Каталог товарів
Є у наявності

Синтетична глина (абразивна) Magnum для очищення лакофарбового покриття 150 г

(0 відгуків)
  • Виробник: Magnum
  • Артикул: 662481750659
  • Вага: 150 г
  • Тип: Глина
300 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Синтетична глина (абразивна) Magnum для очищення лакофарбового покриття 150 г

Синтетична глина - один з найефективніших засобів для очищення кузова автомобіля перед тим як приступити до абразивного або захисного полірування.

Відбірні бруски ефективно очищають і поглинають бруд глибоко в поверхні лаку, видаляють природне окислення, залізний порошок, кислотні дощі, шкідливі залишки соку з кузова автомобіля, а також безпечно, легко і миттєво видаляють розбризкування фарби, опади, забруднення навколишнього середовища і багато іншого, роблячи нанесення воску більш простим і довговічним.

Підходить для автомобілів усіх кольорів

Опис:

1.[Професійний автомобільний глиняний брусок] Глиняний брусок виготовлений з високоякісного та унікального глиняного матеріалу шляхом багаторазового очищення. Видалення клею та плям, м'яка та гладка текстура робить фарбу вашого автомобіля гладкою, не пошкоджуючи поверхню фарби.

2. [Багаторазовий] Автомобільний глиняний брусок залишають висихати природним шляхом після використання, а потім обертають чарівну глину чистою поліетиленовою плівкою або поліетиленовим пакетом, щоб зберегти її свіжою. Ви можете продовжувати використовувати їх наступного разу. Будьте обережні, щоб не впустити його на землю, щоб уникнути пилу.

3. [Проста і зручна експлуатація] Глиняний брусок товстий і має хорошу текстуру для формування. Повністю змочіть автомобільний бруд водою або мастилом, розімніть і розтягніть його, щоб збільшити площу контакту, тим самим підвищуючи ефективність очищення та заощаджуючи ваш час при чищенні автомобіля.

4. [Сильна практичність] Глиняні бруски ефективно очищають і поглинають бруд глибоко в поверхні лаку, видаляють природне окислення, накип, залізний порошок, кислотні дощі, сік, шкідливі залишки з кузова автомобіля, а також безпечно, легко і миттєво видаляють надлишки фарби, опади, забруднювачі навколишнього середовища тощо, роблячи нанесення воску простішим і довговічнішим.

5. [Широке застосування] Цей глиняний брусок можна використовувати для фарби, прозорого покриття, дзеркал, бамперів, лобового скла, коліс, вікон, підлоги, скла та хромованих поверхонь. Важливі кроки у підготовці фарби до полірування та нанесення воску.

Як користуватися?

1. Будь ласка, видаліть пил з поверхні для кращого ефекту очищення.

2. Повністю змочіть автомобільну глину водою або мастилом, розітріть і розтягніть, щоб збільшити площу контакту.

3. Використовуйте автомобільну глину для видалення стійких плям на поверхні автомобіля або склі.

4. Після використання покладіть її в пакет, зберігайте в сухому і прохолодному місці або покладіть в ємність, наповнену водою, щоб вона залишалася м'якою і еластичною.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень