Каталог товарів
Немає в наявності

Глина для бережного чищення кузова Shiny Garage Clay Bar 100гр

(0 відгуків)
  • Виробник: Shiny Garage
  • Артикул: SS-000003
  • Об'єм: 100гр
460 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Опис товару:
М’яка, неабразивна глина для бережного чищення кузова від Shiny Garage. Чудово справляється з очисткою вашого кузова від таких забуднень як: деревна смола, проміслові опади, дорожний бруд, бітум та смола.
Відмінним індикатором того, що вам слід застосувати глину для чищення кузова являється «шорохуватість» вашого лаку, при проведенні по ньому рукою. Для того, щоб він знову став гладким використовуйте глину Shiny Garage для бережного чищення. Після такої очистки нанесення восків, глейзів, силантів, та керамічних засобів стане набагато ефективніше та надасть змогу покриттю триматися набагато довше та якісніше.

Додаткова інформація:
Перед використовуванням глини необхідно максимально якісно очистити кузов за допомогою миття. Бажано попередньо застосовувати антибітумний засіб Tar&Gleu Remover та видалити металічні вкраплення за допомогою засобів D-Tox від Shiny Garage, а також необхідно забезпечити якісну лубрікацію глини за допомогою Clay Bar Lube. Недопускати контакту антибітумних засобів з глиною, це приведе до її руйнування.
 

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень