Каталог товарів
Є у наявності

Очисник від металічного пилу Dodo Juice Ferrous Dueller (0,5л) 

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000308
  • Об'єм: 0.5л
780 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Очищувачі від металічного пилу, що змінюють колір, стали дуже популярними для очищення ЛФП завдяки їх ефективній дії та гіпнотезучій реакції при контакті з майже невидимими часточками заліза. Хоч вони ніколи не стануть повноцінній заміні глини, вони можуть дуже полегшити вашу роботу по деконтамінації кузову та дисків.

 

Засіб для видалення металічних часток Ferrous Dueller є pH нейтральним, що мінімізує ймовірність ненавмисного пошкодження чутливих покриттів, а також містить додаткові інгредієнти для підвищення ефективності. Це не просто ще один засіб для чищення коліс або кузову із індикацією, які продаються задешево у кожному автомагазині. Це абсолютний король таких засобів! Багато з них продаються у вже розбавленій концентрації і для роботи з такими очисниками потрібно набагато більше часу і роботи (або ж потрібно буде застосувати більше продукту для очищення тих самих забруднень)

І так, багато з нас вже стикалися із неприємним запахом, який виділяють такі очищувачі, хоча позбутися цього «аромату» майже неможливо - у Dodo Juice змогли створити таку формулу, яка мінімізує цей неприємний запах.
Також він трошки довше тримається на вертикальних поверхнях, що знову ж таки, підвищує ефективність засобу.

 

Але його все ще легко розпилювати!

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень