Каталог товарів
Є у наявності

Концентрат супер знежирювач для двигуна - Meguiar's Detailer Super Degreaser 3,79 л. (D10801)

(0 відгуків)
  • Виробник: Meguiar's
  • Артикул: GF-567108221
  • Об'єм: 3790 мл
1677 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Концентрат супер знежирювач для двигуна - Meguiar's Detailer Super Degreaser 3,79 л. (D10801)

Високоефективний знежирюючий засіб Super Degreaser чудово розщеплює навіть складні плями і складні забруднення з кузова, підкрилків, шин і підкапотного простору. Засіб розрахований на ефективне та швидке видалення бруду, а властивий йому трав'яний аромат створює приємну атмосферу.

  • Дієвий засіб у самих запущених випадках.
  • Ідеальний для очищення двигуна.
  • Відсутність осаду.
  • Приємний запах.
  • Концентрат.

Тип: Засоби для кузову, двигуна, шин, підкрилків
Метод: Ручний, розпорошення
Розведення:

  1. 4:1 - Сильнодіючий;
  2. 10:1 - Легке.

Приготування: Засіб являє собою концентрат. Розводиться в пропорції 1:10 з водою (стандартна концентрація) або 1:4 (сильнодіюча). Для приготування засобу оптимально використовувати пластикові ємності Meguiar's. Заповніть пляшку водою до потрібної позначки на шкалі (4 або 10), додайте продукт до рівня підстави носика (ребристості) та закрутіть хімічно стійкий тригер (розпилювач). Якщо Ви не використовуєте оригінальні етикетки Meguiar's для ємностей, не забувайте маркувати бутель із засобом, вказання назва і ступінь розведення.
pH 12.5-13.5

Спосіб застосування: Розвести Meguiar's D108 Super Degreaser до необхідної концентрації та розпорошити на поверхню, що очищається. Дати засобу подіяти протягом 30-45 секунд і ретельно промити чистою водою. Не дати продукту висохнути на поверхні.
Чистка шин: Колеса, на які наноситься засіб, повинні бути холодними. Використовуйте щітку для видалення складних забруднень.
Примітка: Щоб виключити появу небажаних плям з-за надмірного розпорошення кошти, при митті двигуна нанесіть на прилеглі деталі шампунь Meguiar's D111 Shampoo Plus.

Об'єм: 3,79 л.

Серія: Detailer
Країна-виробник товару: США
Країна реєстрації бренду: США
Гарантія: 14 днів

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень