Каталог товарів
Є у наявності

Сумка-органайзер Dodo Juice Boot Cube

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000344
1880 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Зберігати ваші засоби у вертикальному положенні ще ніколи не було так просто!

 

Boot Cube має спеціальні розділювачі які можуть бути переконфігуровані залежно від вашої колекції засобів, кріпляться за допомогою липучок що дає змогу точно налаштувати всі розділювачі саме так, як вам потрбіно. 

 

Також сумка має велику кількість сітчастих карманів для восків, фібр та інших невеликих засобів.

Ззовні сумка теж має спецільні липучки, які дають вам змогу надійно закріпити саму сумку до килиму багажника та не дають їй «кататись» по всій доступній площі, сумка надійно закривається за допомгою застібки, що гарантує повну чистоту всередині. Стильно та практично!

Ви навіть можете проїхати коло по Нюрбургрінгу і бути впевненими, що ви знайдете все своє детейлінг-спорядження у тому самому вигляді та місці у якому ви бачили це все останній раз закриваючи кришку багажного відділення.

Якщо говорити про те, скільки можна вмістити у Boot Cube - можете розраховувати, що він точно вмістить у собі біля 6 середніх та великих бутилок (0.5-1л) та декілька воскових склянок та аксесуарів, або ж під 10-12 бутилок меншого розміру (250мл) та декілька робочих фібр. Так, він точно не вмістить усю вашу колекцію засобів, але його більш ніж достатньо для того щоби взяти його на виставку або фестиваль. Та і чому б не залишити невеликий набір засобів у багажнику просто на всякий випадок?
Ніколи не знаешь коли з неба на вас впаде пташиний сюрприз…

Розмір 24х24х24 робить його дуже компатним, враховуючи те скільки він може в себе вмістити, та і коли він не потрібен - його можно просто скласти і тоді мати ще більше вільного місця у багажнику!

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень