Каталог товарів
Є у наявності

Набір пензлів для детейлінгу Dodo Juice Hog Brush Kit 2шт

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000340
960 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Пензлі із ворсу кабана чудово підходять для обробки делікатних деталей, оскільки вони мають м’якіший натуральний ворс порівняно із синтетичними нейлоновими альтернативами, але вони досить жорсткі, щоб ретельно, ефективно та швидко очистити поверхні.

 

Зазвичай ви використовуєте їх на колесах, пластикових решітках і моторному відсіку, але ви можете вибрати менший розмір всередині автомобіля, щоб очистити вентиляційні отвори та важкодоступні місця тощо.

Пензлі виготовлені з цілісної пластикової конструкції, а не з окремою ручкою та кінцевою частиною. Це не тільки запобігає втраті щетини, але й щітки служать набагато довше, оскільки кінцева частина не може тріснути. А оскільки немає ніяких окремих частин у самого наконечника, він не може подряпати делікатне покриття або зачепитися за спицю колеса.

Фактично, ми вважаємо, що це найміцніші пензлі на ринку, які не роблять подряпин.

 

Добре, повернемося до самого набору.

Всередині ви отримуєте два пензлі:

Менший Hog Brush діаметром 25 мм чудово підходить для використання в салоні (кути приладової панелі, вентиляційні отвори, з’єднання декоративних елементів, перемикачі тощо) або для складніших зовнішніх робіт (значки, важкодоступні місця коліс).  

 

Крім того, є більша щітка Hog Brush діаметром 30 мм, ідеального розміру для загального очищення коліс, більших зовнішніх вентиляційних отворів і решіток, детейлінгу моторного відсіку, очищення паливної горловини тощо.

 

Ви навіть можете використовувати його, щоб полити соусом барбекю велику курку. Просто переконайтеся, що ви спершу очистили засіб для очищення дисків, що змінює колір. 

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень