Каталог товарів
Є у наявності

Двосторонній скотч 3М VHB 4910F прозорий 12 мм x 2 м

(0 відгуків)
  • Виробник:
  • Артикул: GF-454368090
362 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Двосторонній скотч 3М VHB 4910F прозорий 12 мм x 2 м

Двостороння  клейка стрічка 3M VHB спіненої основи має підвищену міцність і надійність з'єднання завдяки рівномірному розподілу навантаження на всі стрічки.

Чудовий варіант для швидкого, непомітного та надійного кріплення найскладніших поверхонь. Завдяки своїй прозорості скотч успішно використовується з матеріалами, де потрібне невидиме з'єднання — скло, прозорий пластик тощо.

Двосторонній скотч 3М універсальний і може використовуватися з найрізноманітнішими матеріалами — метал, пластик, дерево, полімери, гума та ін. Широко використовується для кріплення деталей інтер'єру й екстер'єру, у побуті та ін.

Товщина двостороннього скотчу 1 мм дає змогу наносити його на поверхні із заглибленням.

На відміну від сірого та чорного двостороннього скотчу 3М, у прозорого скотчу 3M VHB максимальна сила адгезії набирається впродовж 24 годин за температури 20 градусів, після чого поверхні надійно зафіксовані.

Спосіб застосування: перед нанесенням скотчу необхідно вимити та знежирити склеювані поверхні. Для посилення адгезії рекомендується використовувати праймер 3М 94. Видалити захисний лайнер зі стрічки та притиснути до поверхні, нанести наступну поверхню.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень