Каталог товарів
Є у наявності

Засіб для очищення шкіри та вінілу Dodo Juice Pimp My Hide (0,5л)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000335
  • Об'єм: 0.5л
670 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Даний очищувач можна використовувати на вінілі, штучній шкірі, шкірзамі, натуральній шкірі тощо. Але слід розуміти - це інтенсивний очищувач, тому вам необхідно бути обережними з делікатними матеріалами, чутливими до зовнішнього впливу (наприклад відремонтовані або відреставровані ділянки шкіряної обивки)

 

Завжди перевіряйте його на непомітній ділянці і ніколи не використвуйте щітки або ж фібри, що можуть пофарбувати (перенести свій колір) вашу шкіру в авто (накйраще підійдуть білі фібри, або ж щітки з натуральним ворсом).

Непоганим правилом для чищення відреставрованих ділянок стане розбавлення засобу у пропорції 50/50 з водою.

Також нашою порадою стане те, що сам очисник краще розпилювати на фібру або щітку, після чого вже працювати з ним, це робиться для того, щоби уникати надмірного розпилення по іншим елементам салону.

Якщо під час чищення ви помітили що поверхня стає липкою, або ж на ній з’являється якийсь колір/барвник - негайно зупиніть процес очищення, можливо все ж таки слід було його трохи розбавити або прикладати менше зусиль на щітку?

Pimp My Hide призначений саме для інтенсивного очищення, для регулярного догляду слід обирати менш «сильні» засоби, як наприклад Cabin Krug.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень