Каталог товарів
Є у наявності

Спрей-сілант для тканин та шкіри Dodo Juice Fabricadabra (1л)

(0 відгуків)
  • Виробник: Dodo Juice
  • Артикул: SS-000354
  • Об'єм: 1л
1100 грн

Питаня по даному товару відсутні.

Запитати нас

Fabricadabra - це економічний нанотехнологічний силант для тканини, який можна використовувати як для надання гідрофобного ефекту внутрішній обшивці (для збільшення іі стійкості до пролитих рідин та полегшення подальшого чищення), так і для оброрбки тканинного даху кабріолета.

 

У зв'язку з особливостями силантів для тканини, результати можуть значно відрізнятися, тому не очікуйте, що від одного маленького пшику краплі почнуть відстрибувати від поверхні.

 

Найкращі результати досягаються при нанесенні на тканину за допомогою щітки або валика (потрібно наситити тканику засобом, а не легенько пшикнути) в декілька шарів. Це пов'язано з тим, що тканина і оббивка можуть бути дуже нерівними та неоднорідними на мікроскопічному рівні, з багатьма виступаючими волокнами, порами та повітряними пастками. Якщо молекула води знайде шлях, то тканина її вбере. Тому задача повністю ідеально покрити може стати справжнім викликом , та навіть дуже складною задачею для роботи з деякими матеріалами (на ворсових килимках ефект буде набагато гіршим, ніж на велюрових сидіннях або м'яких дахах). Він сумісний з замшевими матеріалами та алькантарою, і краще підходить для алькантари темних кольорів, ніж силанти на основі розчинників, які можуть вибілювати матеріал.

 

Найкраще наносити Fabricadabra на суху поверхню для досягнення максимального ефекту, але його можна нанести на вологу (свіжо очищену й промиту) поверхню, щоб полегшити проникнення засобу у волокна - хоча ми рекомендуємо виконати вже другий шар за допомогою цього методу.

 

Для сидінь/внутрішньої оббивки переконайтеся, що поверхня якомога чистіша і нанесіть Fabricadabraабо розпиленням (нерівномірно, менш ефективно, є ризик розпилення на інші поверхні), або за допомогою щітки/валика (рекомендовано). Якщо використовується метод щітки, наносите його на панелі повністю по секторах, не забудьте про шви, складки, заломи або інші природні розриви матеріалу. Це допоможе запобігти утворенню розводів. Дайте висохнути, а потім повторіть процес. Більше шарів, як правило, означає більшу водовідштовхувальну властивість.

 

Для м'яких дахів переконайтеся, що полотно/тканина вимите, вичищене і чисте (розчин шампуню з невеликою кількістю піни підійде, або використовуйте засоби по типу APC або ж препарат для чищення оббивки Fiber Reviver та добре промийте, щоб не забрати усі залишки піни). Потім або дайте даху висохнути для досягнення максимальної ефективності, або нанесіть продукт на вологу поверхню для кращого розподілу. Ви можете нанести Fabricadabra або розпиленням (нерівномірно, менш ефективно, є ризик розпилення на інші поверхні), або за допомогою щітки/валика (рекомендовано). Якщо використовується метод щітки, наносите його на панелі повністю по секторах, не забудьте про шви, складки, заломи або інші природні розриви матеріалу. Це допоможе запобігти утворенню розводів. Дайте висохнути, а потім повторіть процес. Більше шарів означатиме більшу водовідштовхувальну властивість. Нанесення кількох шарів за один раз може бути важким завданням (адже не у всіх є гараж та автомобіль, який можна залишити без використання на декілька днів), тому ви можете вирішити додати новий шар пізніше, але будьте обережні, щоб не законсервувати забруднення. Можливо, знадобиться легке очищення розчином м'якого шампуню перед нанесенням наступного шару. Після нанесення намагайтеся тримати дах сухим протягом 24 годин. При дощі силант може стікати на навколишні фарбовані поверхні, якщо силант ще не висох, що призводить до плям (див. нижче). Найкращим варіантом є нанесення в гаражі або ж потрібно чекати на тривалий період сухої погоди.

 

Тривалість покриття залежить від числа шарів а також використання авто. Наприклад, водійське сидіння буде більше використовуватися, ніж заднє. Якщо поверхня підготовлена добре і нанесено кілька насичених шарів, ми допускаємо від 3 до 12 місяців захисту для внутрішньої оббивки і 3-6 місяців захисту для м'яких дахів (або значно довше для автомобілів, які стоять в гаражі).

 

Як і будь-хто інший, ми можемо надати лише загальну інформацію без урахування різноманітних факторів, що впливають на результат. Найкраще спочатку протестуйте на непомітній невеликій області, щоб переконатися в сумісності та досягненні гарних результатів перед повним нанесенням на всю поверхню. Завжди краще для початку потестувати кількість нанесених шарів до моменту поки не будете задоволені загальним результатом. Тільки після цього наносьте вже на всю внутрішню оббивку або дах. Придбайте собі пляшку засобу і самі потестуйте, пограйтеся з різними методами нанесення; так можна знайти більше відповідей на питання за кілька днів, аніж просто витратити дні на пошуки потрібного відео на Youtube або ж відгуку на форумі.

 

Зверніть увагу на те, що якщо краплі засобу потрапили на лакофарбове покриття або ж на внутрішні деталі, або залишки засобу що стікли під час дощу, може бути складно забрати з поверхні. Завжди будьте обережними під час нанесення і робіть все можливе, щоб уникнути таких ситуацій. Якщо потрібно видалити Fabricadabra, використовуйте сильний розчинник (Stripp-Ex) якомога швидше після нанесення. В іншому випадку можуть знадобитися процедури очищення глиною, машинного полірування або більш агресивні абразивні техніки (в залежності від можливостей поверхні). Якщо виникнуть сумніви, краще взагалі не наносити продукт.

Написати відгук

Підписка на новини
Будьте в курсі нових акцій та спецпропозицій!
Ми не надсилаємо спам-повідомлень